Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Os. Słoneczne/Pętla Końc.
kierunek:
Dworzec PKP
5
18
C
6
53
7
8
23
9
13
53
10
33
11
13
53
12
33
13
13
53
14
33
15
13
16
17
13
18
19
13
C - Kurs do CEMENTOWNI