Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17B
Płaza Wapiennik I
kierunek:
Chrzanów Dworzec Autobusowy
7
43
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
23
19
38