Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
17B
Płaza Wapiennik II
kierunek:
Chrzanów Dworzec Autobusowy
7
41
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
21
19
36