Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
II Aleja Najświętszej Maryi Panny
kierunek:
Kucelin
5
17
B
46
C
6
02
17
B
46
B
7
21
C
41
58
8
16
42
9
10
C
45
10
15
45
11
15
45
12
15
C
46
13
18
B
45
B
14
17
40
B
58
15
16
45
C
16
16
45
17
02
16
C
46
B
18
27
46
19
16
46
20
32
C
21
26
C
22
30
B - Kurs do przystanku Huta - Wydział Transportu
C - Kurs do przystanku Walcownia