Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Plac Daszyńskiego
kierunek:
Szybowa
5
02
58
6
7
03
58
8
48
B
9
27
10
18
B
56
11
48
B
12
33
13
18
B
14
03
48
B
15
33
16
18
B
58
17
48
B
18
33
19
18
B
20
03
48
B
21
33
22
18
B
23
03
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp