Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Rakowska
kierunek:
Szybowa
4
50
5
46
6
51
7
46
8
36
B
9
15
10
06
B
44
11
36
B
12
21
13
06
B
51
14
36
B
15
21
16
06
B
46
17
36
B
18
21
19
06
B
51
20
36
B
21
21
22
06
B
51
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp