Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Dąbrowskiego - Sądy
kierunek:
Łojki
5
15
6
00
45
7
40
B
8
15
45
B
9
15
B
45
10
15
45
B
11
13
43
B
12
13
43
13
13
43
14
13
B
43
15
13
43
16
13
43
B
17
14
45
B
18
15
45
B
19
15
45
B
20
15
45
B
21
15
45
22
15
45
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp