Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Bacewicz
kierunek:
Łojki
5
01
46
6
31
7
26
B
8
01
31
B
9
01
B
31
10
01
31
B
59
11
29
B
59
12
29
59
13
29
59
B
14
29
59
15
29
59
16
29
B
17
00
31
B
18
01
31
B
19
01
31
B
20
01
31
B
21
01
31
22
01
31
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp