Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Spółdzielczości
kierunek:
Łojki
4
43
5
32
6
17
7
02
57
B
8
32
9
02
B
32
B
10
02
32
11
02
B
30
12
00
B
30
13
00
30
14
00
30
B
15
00
30
16
00
30
17
00
B
31
18
02
B
32
19
02
B
32
20
02
B
32
21
02
B
32
22
02
32
23
02
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp