Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Promenada Niemena
kierunek:
Łojki
5
07
52
6
37
7
32
B
8
07
37
B
9
07
B
37
10
07
37
B
11
05
35
B
12
05
35
13
05
35
14
05
B
35
15
05
35
16
05
35
B
17
06
37
B
18
07
37
B
19
07
37
B
20
07
37
B
21
07
37
22
07
37
B - Kurs do przystanku Gnaszyn - Dworzec Pkp