Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Mirów - Pegaz
kierunek:
Grabówka
5
09
49
6
7
09
8
09
9
09
10
24
11
29
12
13
07
14
14
15
14
16
19
17
29
18
39
19
44
20
14
21
09
22
12
23
15
A
A - Kurs do przystanku II Aleja Najświętszej Maryi Panny