Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
II Aleja Najświętszej Maryi Panny
kierunek:
Bursztynowa
4
29
44
B
5
13
B
49
6
28
B
48
7
28
B
8
03
38
B
9
08
43
B
10
13
43
B
11
23
58
12
28
B
13
03
43
B
14
08
38
B
15
13
43
B
16
13
58
B
17
23
53
B
18
28
19
03
B
38
B
20
14
39
B
21
14
39
B
22
28
48
B
B - Kurs do przystanku Mirów - Pegaz