Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
D.H. Sezam
kierunek:
Fieldorfa-Nila
5
03
38
58
6
38
7
18
38
48
A
8
08
38
9
08
28
48
10
08
28
48
11
08
28
48
12
08
28
48
13
08
28
48
14
08
28
48
15
08
28
48
16
08
28
48
17
08
28
48
18
08
28
48
19
08
28
48
20
08
28
48
21
08
33
40
A
22
03
33
43
A
58
23
38
A
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Mpk