Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
3
Powstańców Śląskich
kierunek:
Fieldorfa-Nila
5
06
41
6
01
41
7
21
41
51
A
8
11
41
9
11
31
51
10
11
31
51
11
11
31
51
12
11
31
51
13
11
31
51
14
11
31
51
15
11
31
51
16
11
31
51
17
11
31
51
18
11
31
51
19
11
31
51
20
11
31
51
21
11
36
43
A
22
06
36
46
A
23
01
41
A
A - Kurs do przystanku Zajezdnia Mpk