Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30
Jaskrów - Rędzińska
kierunek:
II Aleja Najświętszej Maryi Panny
5
07
6
07
58
7
57
8
9
01
10
11
07
12
13
02
14
12
15
07
16
07
A
17
07
18
19
07
20
21
09
22
23
25
A
A - Kurs do przystanku D. H. Centrum