Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30
Mstów - Ośrodek Zdrowia
kierunek:
II Aleja Najświętszej Maryi Panny
4
56
5
56
6
47
7
46
8
50
9
10
56
11
12
51
13
14
01
56
15
56
A
16
56
17
18
56
19
20
58
21
22
23
14
A
A - Kurs do przystanku D. H. Centrum