Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
30
Siedlec - Św. Antoniego
kierunek:
Jaskrów - Wille
5
31
B
6
08
B
7
08
B
59
C
8
9
10
02
B
11
12
08
C
13
14
03
B
15
13
C
16
08
B
17
18
08
C
19
20
08
C
21
22
23
08
B
C - Kurs do przystanku Srocko
B - Kurs do przystanku Siedlec