Czwartek
Sobota
Niedziela
30
Siedlec
kierunek:
Jaskrów - Wille
8
00
C
9
10
11
12
09
C
13
14
15
14
C
16
17
18
09
C
19
20
09
C
C - Kurs do przystanku Srocko