Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Dworzec Pks
kierunek:
Raków - Dworzec Pkp
5
36
6
36
7
36
8
36
9
36
10
36
11
36
12
36
13
36
14
36
A
15
36
16
36
A
17
36
18
36
19
36
A
20
36
21
36
22
36
23
31
B
B - Kurs do przystanku Estakada
A - Kurs do przystanku Kręciwilk