Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Weyssenhoff
kierunek:
Raków - Dworzec Pkp
15
01
A
16
17
01
A
18
19
20
00
A
A - Kurs do przystanku Kręciwilk