Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
31
Wyszyńskiego
kierunek:
Raków - Dworzec Pkp
5
26
6
26
7
26
8
26
9
26
10
26
11
26
12
26
13
26
14
26
A
15
26
16
26
A
17
26
18
26
19
26
A
20
26
21
26
22
26
23
21
B
B - Kurs do przystanku Estakada
A - Kurs do przystanku Kręciwilk