Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Mazurska (Modrzewie)
kierunek:
Warszawska (Ciach)
7
00
8
00
9
00
10
00
11
00
12
00
13
00
14
00
15
00
16
00
17
00
18
00
19
00
20
00
48
B
B - Kurs do przystanku Robotnicza