Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
26
Witomińska
kierunek:
Orłowo Skm - "Klif"
4
46
5
02
22
44
6
04
21
36
51
7
06
23
28
A
38
53
58
A
8
08
24
44
9
04
24
44
10
04
24
43
11
03
23
43
12
03
23
43
13
02
17
32
47
14
02
17
32
47
15
02
17
32
47
16
02
17
32
47
17
02
17
32
47
18
04
22
42
19
02
22
42
20
01
21
48
21
17
47
22
17
_ - niskopodlogowy
A - Kurs do przystanku Wzgórze Św. Maksymiliana - Kapliczka