Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
7
Poznańska P
kierunek:
Lednicka I
5
40
6
17
53
7
15
51
8
26
51
9
36
10
36
11
36
12
43
p
13
26
51
14
26
51
15
26
51
16
26
51
17
26
51
18
23
d
38
p - kurs do Gdańskiej pętla przez Pałucką (z pominięciem Lednickiej)
d - kurs do ul.Dworcowej