Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Rapackiego
kierunek:
18 Pułku Ułanów Pomorskich
10
43
11
12
33
13
14
42
15
16
42
A
A - Kurs do przystanku Al. 23 Stycznia