Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
13
Warszawska / Krucza
kierunek:
18 Pułku Ułanów Pomorskich
10
19
11
12
09
13
14
19
15
16
19
A
A - Kurs do przystanku Al. 23 Stycznia