Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
3
Kłódka / Wieś
kierunek:
Dębowa
16
26
A
17
16
C
A - Kurs do przystanku Rogóźno / Urząd Gminy
C - Kurs do przystanku Kłódka / Wieś