Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
E
Urząd Skarbowy
kierunek:
Byczyna Astrów
1
31
KA
2
3
4
5
6
21
KA
58
7
22
KA
8
03
57
9
10
12
11
28
12
09
KA
43
13
58
14
15
17
16
32
17
46
18
19
01
20
31
21
22
16
23
41
KA
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe.
K - Kurs do: Krakowska Pętla
A - Kurs do przystanku Krakowska Pętla