Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
A
Dąbrowa Narodowa Kościół
kierunek:
Chrzanów dw. Autobusowy
7
18
8
9
48
10
11
12
23
13
14
53
15
16
17
23
18
19
54
C
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe.
C - Kurs do przystanku Krakowska Pętla