Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
373
Dąbrowa Narodowa Długoszyńska
kierunek:
Łubowiec Cmentarz Pętla
6
13
7
04
49
V
8
09
34
9
19
59
10
25
11
20
40
12
15
13
00
15
14
05
35
15
20
16
05
25
17
24
18
29
19
31
20
31
21
31
22
31
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe.
V - kursuje w dni robocze szkolne