Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
367
Azot
kierunek:
Byczyna Pętla
10
09
B
11
14
B
12
34
B
13
14
09
K
15
09
K
16
14
K
17
14
K
18
19
K
19
20
21
08
K
22
18
K
_ - Na linii kursują pojazdy niskopodłogowe.
B - Kurs do przystanku Byczyna Pętla
K - Kurs do: Krakowska Pętla przez: Sobieski Pętla, Jeleń Rynek, Byczyna