Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
19
Krakowska Ujk
kierunek:
Bolechowice
5
21
36
Az
57
6
19
Az
7
10
34
Bc
51
8
32
Bc
9
11
Ck
28
Az
57
10
18
Ck
11
28
12
11
Az
13
22
14
04
52
15
24
Az
58
16
17
00
27
Az
18
05
19
01
Az
34
20
07
Dn
56
21
17
Ck
43
Ck
22
41
A - Kurs do przystanku Zawada
z - kurs do Zawady
B - Kurs do przystanku Chorzowska
c - kurs do ul.Chorzowskiej
C - Kurs do przystanku Krakowska Mpk
k - kurs do przystanku: Krakowska MPK
D - Kurs do przystanku Nowiny
n - kurs do Nowin