Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
1
Siedmiu Źródeł II
kierunek:
Dobromyśl
6
07
Ap
7
30
Ap
8
41
Ap
9
10
24
Ap
11
12
57
Ap
13
14
31
Ap
15
57
Ap
16
17
18
55
Ap
19
20
25
Ap
A - Kurs do przystanku Pietraszki
p - kurs do ulicy Pietraszki