Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
45
Popiełuszki / Wrzosowa
kierunek:
Dworzec Autobusowy
4
59
5
37
6
12
7
04
8
00
21
9
11
10
22
11
12
02
29
13
14
24
51
15
36
16
12
46
zF
17
08
58
18
19
12
20
31
21
45
zF
22
29
z - kurs do przystanku: Żytnia I
F - Kurs do przystanku Żytnia I