Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Łagiewniki
kierunek:
Kopiec Wandy
5
13
43
6
13
43
7
13
45
8
15
38
58
9
18
38
58
10
18
38
58
11
18
38
58
12
18
38
58
13
18
38
58
14
18
38
58
15
18
38
58
16
18
38
58
17
18
38
58
18
18
38
58
19
18
38
57
20
17
37
57
21
17
37
A
57
A
22
17
A
37
A
57
A
23
21
A
A - Kurs do przystanku Kombinat