Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
270
Powstańców Wiadukt
kierunek:
Pielgrzymowice Pętla
4
51
A
5
46
A
6
41
7
8
27
A
9
10
07
A
11
12
A
12
42
13
14
17
A
15
27
A
16
32
A
17
57
A
18
19
07
A
20
11
21
51
A
22
46
A
A - Kurs do przystanku Zastów Pętla