Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
64
Piłsudskiego - Śmigłego-Rydza
kierunek:
Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady
9
35
10
11
12
13
14
15
16
17
18
09
39
19
09
20
21
22
45
23
02
22