Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
72
Waltera Janke - Wyszyńskiego
kierunek:
Janów
8
51
C
9
51
C
10
11
12
13
14
15
16
17
18
32
C
19
24
C
20
21
22
33
C
53
C
23
13
C
42
C
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady