Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
92
Tomaszowska - Bławatna
kierunek:
pl. Niepodległości
4
24
A
54
A
5
30
A
6
14
A
37
B
43
A
7
07
A
34
A
58
A
8
27
A
46
A
9
10
A
34
A
10
09
A
44
A
11
19
A
54
A
12
29
A
13
04
A
30
A
54
A
14
31
B
42
A
15
06
A
30
A
54
A
16
24
B
42
A
17
06
A
30
A
53
A
18
16
A
36
A
56
A
19
36
A
20
24
A
21
12
A
22
00
A
34
B
48
A
A - Kurs do przystanku pl. Niepodległości
B - Kurs do przystanku pl. Niepodległości