Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
53
Paprotnia I
kierunek:
Nowosolna
4
11
B
58
B
5
38
B
58
B
6
18
B
38
B
7
18
B
39
B
8
39
B
9
10
39
B
11
12
59
B
13
14
15
01
B
16
01
B
31
B
17
21
B
18
21
B
19
21
B
20
21
48
B
22
23
18
B
B - Kurs do przystanku Głowackiego(Brzeziny)