Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
50
Rudzka - Nasienna Nż (Rzgów)
kierunek:
pl. Niepodległości
4
26
A
5
06
A
51
A
6
36
A
7
06
A
36
B
8
06
A
46
A
9
26
A
10
26
A
11
26
A
12
26
A
13
26
A
14
21
A
15
21
A
51
B
16
21
A
51
A
17
21
B
18
26
A
19
06
A
20
06
A
21
26
B
22
06
A
58
C
A - Kurs do przystanku pl. Niepodległości
B - Kurs do przystanku pl. Niepodległości
C - Kurs do przystanku Nowe Sady - Zajezdnia Nowe Sady