Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Wertera
kierunek:
Konopnica - Las / Stasin
6
42
7
8
24
a
9
10
16
a
11
12
21
a
13
14
26
15
16
26
17
18
35
a
19
20
29
a - Kurs wydłużony do przystanku Stasin