Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Os. Świt
kierunek:
Konopnica - Las / Stasin
6
45
7
8
28
a
9
10
20
a
11
12
25
a
13
14
30
15
16
29
17
18
38
a
19
20
32
a - Kurs wydłużony do przystanku Stasin