Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Roztocze
kierunek:
Konopnica - Las / Stasin
6
46
7
8
29
a
9
10
21
a
11
12
26
a
13
14
31
15
16
30
17
18
39
a
19
20
33
a - Kurs wydłużony do przystanku Stasin