Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Gęsia
kierunek:
Konopnica - Las / Stasin
6
49
7
8
32
a
9
10
24
a
11
12
29
a
13
14
34
15
16
33
17
18
42
a
19
20
36
a - Kurs wydłużony do przystanku Stasin