Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
12
Oratoryjna
kierunek:
Konopnica - Las / Stasin
6
23
7
8
03
a
9
55
a
10
11
12
00
a
13
14
05
15
16
05
17
18
14
a
19
20
09
a - Kurs wydłużony do przystanku Stasin