Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
159
Mościckiego
kierunek:
Mełgiewska Wsei/Pancerniaków
5
44
6
44
7
44
8
45
9
45
10
45
11
45
12
45
13
45
14
45
15
45
16
45
17
45
18
45
19
45
20
44
21
44
22
34
a
a - Kurs wydłużony do przystanku Pancerniaków 03