Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
18
Botaniczna
kierunek:
Sławinkowska / Smugi
6
06
7
00
8
00
a
9
02
10
02
11
02
12
02
a
13
02
14
02
15
02
16
02
17
02
a
18
02
19
02
20
02
21
00
22
00
58
a - kurs wydłużony do przystanku Smugi