Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela
22
Dworzec Lublin
kierunek:
Pliszczyn / Zawieprzyce
8
18
9
05
b
10
05
a
11
05
b
12
05
13
05
a
14
05
15
05
a
16
05
17
18
19
20
05
a
a - Kurs do: Pliszczyn-szkoła,
b - Kurs przez ul. Mełgiewską i ul. Kasprowicza z pominięciem ul. Turystycznej,