Poniedziałek
Wtorek
Środa
Piątek
22
Bystrzyca - Kościół
kierunek:
Pliszczyn / Zawieprzyce
4
43
5
6
01
7
03
8
11
9
23
10
11
12
13
14
15
33
16
48
17
18
00
19
06
20
06